Medewerkers

Will van Otterdijk

Will
van Otterdijk, W.S.M.

Vennoot / RB Belastingadviseur

w.v.otterdijk@acfis.nl
vCard downloaden

Jan Kusters

Jan
Kusters, J.A.G.

Vennoot / Accountant AA

j.kusters@acfis.nl
vCard downloaden
Jan op LinkedIn

Ton Kusters

Ton
Kusters, A.J.J.

Vennoot / Office Manager

t.kusters@acfis.nl
vCard downloaden
Ton op LinkedIn

Rianne Hoeben-Driessen

Rianne
Hoeben-Driessen, R.H.W.M.

Telefoniste / Receptioniste

r.driessen@acfis.nl
vCard downloaden

Monique Reeser-Bartels

Monique
Reeser-Bartels, E.M.J.M.

Assistent Accountant

m.bartels@acfis.nl
vCard downloaden

Marti Vinken

Marti
Vinken, M.H.A.M.

Assistent Accountant

m.vinken@acfis.nl
vCard downloaden

Wendy Vorstenbosch-Verberne

Wendy
Vorstenbosch-Verberne, W.M.C.

Medewerker HRM

w.verberne@acfis.nl
vCard downloaden

Hugo Hanique

Hugo
Hanique, H.J.M.

Assistent Accountant

h.hanique@acfis.nl
vCard downloaden
Hugo op LinkedIn

Monique Tabor-Verdonschot

Monique
Tabor-Verdonschot, M.E.H.

Assistent Accountant

m.verdonschot@acfis.nl
vCard downloaden

Loes Janssen

Loes
Janssen, L.C.E.

Medewerker HRM

l.janssen@acfis.nl
vCard downloaden

Frank van Eijk

Frank
van Eijk, F.W.

Accountant AA

f.v.eijk@acfis.nl
vCard downloaden

Gert-Jan Kusters

Gert-Jan
Kusters, G.A.H.R.

Assistent Accountant

g.kusters@acfis.nl
vCard downloaden
Gert-Jan op LinkedIn

Roy Seijkens

Roy
Seijkens, R.

Assistent Accountant

r.seijkens@acfis.nl
vCard downloaden
Roy op LinkedIn

Acfis Business Centrum RSS Feed LinkedIn
Algemene Voorwaarden. Klachtenprocedure.
Webdesign door Michel Kusters